برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

خدمات ویژه در حوزه سلامت دهان و دندان

خدمات ویژه در حوزه سلامت دهان و دندان

1- چکاپ دوره ای

تمامی گروه های طرف قرارداد موسسه به صورت دوره ای (حداقل شش ماه یکبار) به صورت رایگان ویزیت می شوند تا با تشخیص به موقع، مانع از توسعه بیماری های دهان و دندان و تحمیل هزینه های سنگین تر و تحمل دشواری های بیشتر شوند.

2- ارائه خدمات درمانی با 30 الی 60 درصد تخفیف

این خدمات با تعرفه یکسان در دهها مرکز درمانی که با پراکندگی جغرافیایی مناسب در سطح استان گسترده شده اند ارائه می شود. این مراکز علاوه بر این که تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند، جهت بهبود در هر دو بربعد متریال (مواد اولیه) و خدمات در قالب نظام مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001 : 2008 تحت نظارت دائم واحد مدیریت کیفیت موسسه هستند.

3- آموزش مراقبت همراهی

یکی از مهمترین ارکان فعالیت موسسه، شبکه مراقبین سلامت می باشد که با سازماندهی اصولی علاوه بر آموزش، مشترکین را در تمامی مراحل درمان همراهی و دلسوزانه مسائل آنها را پیگیری نموده و به شکایات احتمالی آنها رسیدگی می نمایند. در همین راستا واحدی به عنوان واحد بازرسی و نظارت تشکیل و معرفی گردیده است. این واحد ضمن شناخت و تخصص در زمینه مسائل مراقبتی، سیستم حمایتی و نظارتی دقیق بر مبنای اصل مشتری مداری و مشتری محوری فعالیت نموده و کوچکترین نارضایتی از هر نوع را سریعاَ بررسی و به گروه ها و اشخاص و مدیران موسسه و گروه های طرف قرارداد گزارش می دهد.

4- تشکیل پرونده مرکزی مشترکین

اطلاعات مشترکین در هر مراجعه به مراکز تحت نظر موسسه در پرونده مرکزی مشترک ثبت و نگهداری می شود. آنالیز این اطلاعات به متخصصین این امکان را می دهد که همواره تصمیمات مناسبی را جهت بهبود شاخص های سلامت مشترکین اتخاذ نمایند.

لینک منبع : موسسه فردای سلامت پارسیان

ارسال شده در تاریخ : 16 آبان 1392 ساعت 12:41

بازگشت به صفحه اصلی اخبار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : :
نام کاربری :
تاریخ عضویت : 11 دی 1348
تعداد اخبار ارسالی : 1
تعداد لینک ها : 64