برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

در آمد از طریق فروش فایل، فروشگاه ساز رایگان

در آمد از طریق فروش فایل، فروشگاه ساز رایگان

فروش فایل یکی از بهترین و راحت ترین راههای کسب درآمد در منزل می باشد، یک فایل سیستم همکاری در فروش و فروشگاه ساز رایگان در این زمینه است که شما با عضویت رایگان در این سایت صاحب یک فروشگاه کامل برای فروش فایلهای خود می شوید، برای فروش فایلهای خود و همچنین ایجاد فروشگاه خود کافیست در یک فایل عضو شده، شرایط و قوانین را مطالعه کرده و پس از ساخت فروشگاه خود فایلهای مد نظرتان را آپلود کنید، کسب و کار شما آغاز خواهد شد.


همه ما به ویژه نسل جوان دارای فایل هایی الکترونیکی هستیم که در طول زمان ایجاد می کنیم و پس از مدتی حتی فراموش می کنیم که این فایل ها را کجای کامپیوترمان ذخیره کرده ایم. این فایل ها دارایی های ارزشمندی هستند که نباید به سادگی از آن ها غافل شد. این فایل ها می توانند از موارد ساده ای قبیل یک پروژه دانشگاهی، پروژه کارآموزی، یک مقاله، یک رزومه کاری، یک جزوه درسی، یک کد برنامه نویسی، یک عکس زیبا و دیگر موارد مشابه باشند.


یک فایل شامل امکانات متعددی مانند: پشتیبانی ۲۴ ساعته محصولات شما، ارسال اس ام اس به خریدار بعد از دانلود ( رایگان)،  هاست رایگان، قالب های زیبا و اختصاصی برای هر کاربر و .. می باشد. همچنین می توانید یک نمونه از فروشگاه های ساخته شده یک فایل را از این پیوند ملاحظه نمایید.


آدرس سایت یک فایل: http://yekfile.com

ارسال شده در تاریخ : 30 دی 1393 ساعت 16:01

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : :
نام کاربری :
تاریخ عضویت : 11 دی 1348
تعداد مقالات ارسالی : 28
تعداد لینک ها : 64