برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

ايران 2 - برزيل 3؛ برزيلي‌ها از والیبال ايران انتقام گرفتند

ايران 2 - برزيل 3؛ برزيلي‌ها از والیبال ايران انتقام گرفتند

به گزارش برندزلینک ، دومين ديدار تيم‌هاي ملي ايران و برزيل در هفته چهارم رقابت‌هاي ليگ جهاني 2014 واليبال از ساعت 21 امشب (يکشنبه) در سالن 12 هزار نفري آزادي آغاز شد که اين ديدار با نتيجه 3 بر 2 به سود شاگردان رزنده به پايان رسيد.

ملي‌پوشان کشورمان ست‌ اول را با نتيجه 25 بر 19 به برزيل واگذار کردند و در ست دوم هم با نتيجه 25 بر 17 مغلوب حريف قدرتمند خود شدند، اما ست‌ سوم اين ديدار را با نتيجه 25 بر 23 به سود خود به پايان رساندند تا اميدوارانه‌تر مسابقه را پيگيري کنند. ست چهارم اين مسابقه هم با نتيجه 25 بر 23 به سود ملي‌پوشان کشورمان به پايان رسيد تا اين ماراتن نفس‌گير به ست پنچم کشيده شود. ست پاياني اين ديدار حساس با نتيجه 15 بر 10 به سود برزيل به پايان رسيد تا 2 امتياز اين مسابقه به برزيل و يک امتياز به ايران تعلق گيرد.

ايران با اين نتيجه 7 امتيازي شد و به رده سوم جدول رده‌بندي سقوط کرد. برزيل هم با اين برد 8 امتيازي شد و جاي ايران در رده دوم گروه را از آن خود کرد هر چند که دو بازي بيشتر انجام داده است.

ايران که در هفته سوم در ديدار اول با نتيجه 3 بر 2 مغلوب برزيل شده بود، در ديدار دوم با نتيجه 3 بر صفر حريف را در خانه شکست داد. در هفته چهارم هم در ديدار اول ايران با نتيجه 3 بر 2 به پيروزي رسيد، اما در ديدار دوم با نتيجه 3 بر 2 مغلوب حريف قدرتمند خود شد.

در اين مسابقه سالن 12 هزار نفري آزادي مملو از تماشاگر بود و همه هواداران تا آخرين لحظه از تيم ايران حمايت کردند. در ديگر ديدار اين هفته از مسابقات و در گروه ايران، تيم‌هاي لهستان و ايتاليا به مصاف هم مي‌روند.

تيم ملي واليبال ايران در هفته پنجم ليگ جهاني واليبال 2014 روزهاي جمعه و يکشنبه (30 خرداد و اول تيرماه) در سالن 12 هزار نفري آزادي تهران ميزبان ايتاليا خواهد بود.

 

برندزلینک - مرجع لینک برندهای برتر

www.brandslink.ir

 

ارسال شده در تاریخ : 26 خرداد 1393 ساعت 11:57

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : :
نام کاربری :
تاریخ عضویت : 11 دی 1348
تعداد مقالات ارسالی : 28
تعداد لینک ها : 64