برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

راهنمای فعالیت و ثبت لینک ...
ثبت لینک سایت یا وبلاگ شما در برندزلینک بسیار ساده است. مراحل به شرح زیر است :
  1. شما ابتدا می بایست در سایت عضو شوید تا بتوانید لینک خود را درج نمایید، در قدم اول در سایت عضو شوید.
  2. در قدم بعدی به سایت وارد شده و به بخش ثبت لینک وارد شوید
  3. بعد از انتخاب امکان مورد نظر جهت ثبت و نمایش لینک وب سایت خود و محاسبه هزینه آن توسط سایت به بخش شارژ حساب وارد شده و مبلغ مذکور را به حساب خود بصورت آنلاین واریز نمایید
  4. پس از شارژ حساب کاربری لینک خود را درج و منتظر تایید و بررسی توسط مدیر سایت باشید
نکته های مهم :
  1. اگر لینک وب سایت ما را در صفحه اصلی سایت خود درج کرده اید ، در هنگام ثبت لینک جدید گزینه (در صورتیکه لینک ما را در وب سایت خود درج کرده اید) را تیک بزنید و از 50% تخفیف بهره مند شوید
  2. در صورتیکه لینک وب سایت ما در سایت خود درج کرده اید و پیج رنک شما بالای 4 می باشد گزینه (در صورتیکه پیج رنک سایت شما 4 به بالاست و لینک ما را در سایت خود درج کرده اید) را انتخاب نمایید.
  3. درصورت انتخاب گزینه ارسال اخبار وب سایت می توانید ماهیانه تا 3 خبر در سایت درج نمایید، که پس از ورود به پنل کاربری خود می توانید ارسال خبر را انجام دهید.
  4. در هرلحظه از زمان می توانید مقالات مورد علاقه خود را در سایت درج نمایید تا پس از تایید توسط مدیر سایت در زیر شاخه مربوطه با ذکر لینک وب سایت شما در انتهای مقاله نمایش داده شود.
  5. دربخش مدیریت لینک ها می توانید تاریخ ثبت، تاریخ انقضا، هزینه ثبت،تعداد کلیک های لینک خود را مشاهده ودر صورت لزوم لینک ثبت شده خود را ویرایش نمایید.
  6. در بخش پشتیبانی می توانید سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.