برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

پشتیبان گیری آنلاین، نسل جدید حفاظت از داده ها

پشتیبان گیری آنلاین، نسل جدید حفاظت از داده ها

از دست دادن داده ها، به خصوص هنگامی مربوط تصاویر و فیلمهای شخصی می شود می تواند به اندازه ی کافی آزاردهنده باشد. اما هنگامی این اطلاعات از دست رفته مربوط به کسب و کار و تجارتتان باشد می تواند ضرر و زیانش را بیشتر نشان بدهد. طوری که طبق آماری که HP در آمریکا گرفته است ۷۰ درصد تجارتهای کوچک که دچار از دست رفتگی اطلاعات شده اند کسب و کارشان را از دست داده اند.

ساده تر، قابل اطمینان تر

سرویسهای پشتیبان گیری آنلاین باعث می شوند تا سریعتر و مطمئن تر از داده هایتان پشتیبان بگیرید. از آنجاییکه فایلها در سرورهای قوی و قابل اطمینان راه دور ذخیره می شوند، لپ تاپ گمشده یا هارد دیسک مشکل دار دیگر فاجعه ساز نیستند. چون اطلاعات شما بر روی حافظه ی فیزیکی ذخیره نمی شود در صورت بروز هر فاجعه ای مشکلی نخواهید داشت. همچنین این سرویسها کاملا خودکار هستند طوری که دیگر نیازی به نصب هارد اکسترنال یا گذاشتن DVD خام درون کامپیوتر برای پشتیبان گیری وجود ندارد. به محض اتصال شما به اینترنت سرویس پشتیبان گیر به طور خودکار جدیدترین فایلهای تغییر یافته را می گیرد و آنها را بر روی سرور امنش آپلود می کند.
قیمت سرویسهای پشتیبان گیر آنلاین سالی برای یک کامپیوتر به صورت نامحدود از نظر حجم ۵۵ دلار است. برخی سرویسها به شما اجازه می دهند تا هر تعداد کامپیوتری را که می خواهید پشتیبان گیری کنید ولی برای هر ۲۵ گیگابایت باید شارژ بپردازید.

منبع: برندزلینک
brandslink.ir

ارسال شده در تاریخ : 10 فروردین 1393 ساعت 21:38

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : : حسن حسین زاده
نام کاربری : ali_123
تاریخ عضویت : 2 فروردین 1393
تعداد مقالات ارسالی : 1000
تعداد لینک ها : 0