برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

تماشای بیش از ۶ میلیارد ساعت ویدیو در هر ماه، توسط کاربران یوتیوب

تماشای بیش از ۶ میلیارد ساعت ویدیو در هر ماه، توسط کاربران یوتیوب

فقط برای آنکه تصور بهتری از این عدد داشته باشید، بهتر است بدانید به معنی ۶۸۴۰۰۰ سال تماشای ویدیو است. یا می توان گفت یک ساعت در ماه به ازای هر نفر از ساکنان کره زمین. این عدد نه تنها ۵۰ درصد بیشتر از میزان اعلام شده ماهیانه در سال گذشته است، بلکه به شکل چشم گیری از عدد ۴ میلیارد ساعت تماشای ویدیو در ماه ژانویه ۲۰۱۳ هم، بالاتر است.brandslink.ir

فکر می کنید علاوه بر تبلیغات و گربه های ملوس خپل، مردم واقعا چه چیزی تماشا کرده اند؟ ویدیوی Gangnam Style (پر بیننده ترین ویدیوی تاریخ اینترنت) کاری از خواننده سرشناس کره جنوبی یکی از صدرنشینان این لیست است. البته ویدیوی جدید Gentleman او که ماه گذشته ارائه شد، نیز جزو پر بیننده ترین ها است. گوگل می گوید ویدیوی جنتلمن با ۳۸ میلیون بازدید در یک روز توانسته رکورد بیشترین بازدید روزانه تاریخ یوتیوب را از آن خود کند.

سرویس میزبانی ویدیوی گوگل در عمر کوتاه ۸ ساله خود، توانسته رشدی جهشی و بالاتر از تصور را تجربه کند. و البته در محتوا هم این گونه بوده و از سرزمین ویدیوهای خانگی به مرکز رسانه های با کیفیت بالا و کوتاه تجاری-حرفه ای تبدیل شده است. اکنون شرکت های تجاری فراونی را می توان یافت که با هدف مشترک ارتباط مستقیم با مصرف کننده، به راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و انتشار ویدیوهای اختصاصی این سایت مشغول هستند.

منبع: برندزلینک مرجع لینک برندهای برتر
brandslink.ir

ارسال شده در تاریخ : 10 فروردین 1393 ساعت 21:06

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : : حسن حسین زاده
نام کاربری : ali_123
تاریخ عضویت : 2 فروردین 1393
تعداد مقالات ارسالی : 1000
تعداد لینک ها : 0