برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

مایکروسافت و تجسم بخشیدن به الگوهای انتشار محتوای اینترنتی

مایکروسافت و تجسم بخشیدن به الگوهای انتشار محتوای اینترنتی

در رویداد سالانه مایکروسافت با نام TechFest، پروژه جستجوی ViralSearch رونمایی شد که نزدیک به 1 میلیارد آبشار اطلاعاتی را در توییتر مورد بررسی قرار داده.

ViralSearch انتشار اخبار، ویدیوها و عکس ها را رصد می کند و با تشخیص الگوی دقیق انتشار آنها در توییتر، درجه انتشار ویروسی آنها را نیز مشخص می کند.
ViralSearch داده ها را به صورت خطوط زمانی مربوط به وقوع اتفاقات ارائه می کند که در نمودار درختی، پیدا کردن مقطع خاص اوج گیری محبوبیت محتوا بین کاربران، ممکن است.

این پروژه همچنین به شما امکان جستجوی عبارات، داستان ها، یا حتی کاربران توییتر را می دهد که مورد آخر، کمک می کند چشم انداز نقش هر فرد در محبوب شدن موضوعات مختلف را در قالب یک نمودار جزیره ای داشته باشید.


برندزلینک

با ارائه نمودار جزیره ای بر اساس کاربران، ViralSearch کمک می کند کاربرانی را که موجب انتشار گسترده محتواها شده اند بیابید و از طریق آنها موثرترین خط سیر انتشار را تشخیص دهید.

اگر از زمان در دسترس قرار گرفتن این موتور جستجوی پیشرفته می پرسید، باید اشاره کنیم که فعلاً تاریخی قابل ذکر نیست و مایکروسافت تنها برنامه دارد آن را در اختیار تیم های توسعه محصول خود قرار دهد تا از داده های آن استفاده کنند.

منبع: برندزلینک- مرجع لینک برندهای برتر
brandslink.ir

ارسال شده در تاریخ : 10 فروردین 1393 ساعت 20:35

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : : حسن حسین زاده
نام کاربری : ali_123
تاریخ عضویت : 2 فروردین 1393
تعداد مقالات ارسالی : 1000
تعداد لینک ها : 0