برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

Google ارزشمندترین برند جهان است

Google ارزشمندترین برند جهان است

گوگل نه تنها به عنوان برترین سایت جستجو در اینترنت به شمار می رود، بلکه با معرفی سیستم عامل اندروید برای تلفن های همراه و تبلت ها، نقطه عطف دیگری در بازار فناوری اطلاعات برای خود رقم زده و اکنون قدرت خود را در این حوزه نیز به رخ رقیبان می کشد.

موسسه BrandFinance ارزش برند گوگل را ۴۴٫۳ میلیارد دلار برآورد نموده است. این امر در رقابتی تنگاتنگ با مایکروسافت اعلام شده و ارزش مایکروسافت نیز ۴۲٫۸ میلیارد دلار عنوان شده است. این شرکت که او را بیشتر با سیستم عامل ویندوز و نرم افزار آفیس می شناسیم در حال حاضر در بازار پر رقابت سیستم عامل های همراه و جستجوی اینترنتی چند گام از رقیب خود عقب است.

برندهای Walmart، IBM، Vodafone، نیز در رتبه های بعدی قرار دارند. در این فهرست، Apple با دوازده رتبه ارتقا نسبت به آمار قبلی، خود را در میان ده برند برتر جهان جای داده است. Facebook نیز با پیشرفت های برق آسای خود در سال گذشته برای اولین بار خود را به رتبه ۲۸۵ رسانده است.

در این فهرست برای اولین بار، نام Coca Cola که چند بار پیاپی به عنوان اولین برند جهان شناخته می شد دیگر حتی در بین ۱۰ برند برتر نیز جای ندارد. این آمار به خوبی قدرت رو به رشد بازار فناوری را نسبت به حوزه های دیگر تجاری نمایان می کند.

منبع: برندزلینک
brandslink.ir

ارسال شده در تاریخ : 10 فروردین 1393 ساعت 12:19

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : : حسن حسین زاده
نام کاربری : ali_123
تاریخ عضویت : 2 فروردین 1393
تعداد مقالات ارسالی : 1000
تعداد لینک ها : 0