برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

پنج نشانه‌ی استفاده‌ی اشتباه از شبکه های اجتماعی

پنج نشانه‌ی استفاده‌ی اشتباه از شبکه های اجتماعی

پنج نشانه‌ی استفاده‌ی اشتباه از شبکه های اجتماعی

هر کدام از ۵ نشانه زیر نشان می دهد که شما در حال تغییر جهت دادن به سناریوی اشتباهی هستید:

به طور متناوب به روز نمی کنید. اولین اشتباه در شبکه های اجتماعی جدید این است که مطابق با برنامه های روزانه تان پیش نمی روید. اگر کسانی که شما را این شبکه ها دنبال می کنند، چند روز پشت سر هم پروفایل شما را بدون تغییر ببینند، از عادت ملاقات صفحه شما دوری می کنند.

دنبال کننده به دست نمی آورید. کسب دنبال کننده راه کاملی برای اندازه گیری موفقیت در رسانه های اجتماعی نیست. با این حال، اگر تعداد دنبال کننده های پروفایل شما با تلاش های کاری شما رشد نمی کند، باید در استراتژی تان تجدید نظر کنید. سعی کنید با جدیدترین اتفاقات خودتان را درگیر کنید که باعث مشارکت افراد بیشتری خواهد شد.

بیشتر به روز می کنید تا اینکه پخش کنید. شبکه های اجتماعی یعنی حرف زدن پشت سر هم. اگر شما به طور ثابتی اطلاعات پخش می کنید، به این معنی که افکارتان را در فضای دیجیتال، در یک جهت منتشر می کنید، از فوایدی که گفتگو، حرف زدن، ارتباط، و در کل پخش کردن اطلاعات دارد به دور هستید.

از پروفایل شبکه اجتماعی تان مثل یک نوار تبلیغاتی استفاده می کنید. تحت هیچ شرایطی از شبکه اجتماعی تان به عنوان تبلیغ برای محصولات تان استفاده نکنید. سعی کنید محتوایی که منتشر می کنید، بحث برانگیز، مشارکتی، جالب و قابل گفتگو باشد. تغییر جهت به سمت فروش محصولات، باعث دوری دوستان از شما خواهد شد.

در همه شبکه های اجتماعی که دارید، از پست های خودکار به روز شده استفاده می کنید. محتوایی که شما در فیس بوک استفاده می کنید باید با مطالب آپدیت شده در توئیتر فرق داشته باشد. اگر مطلب خاصی را هم در گوگل، هم در گوگل پلاس و هم در شبکه های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید، افراد دنبال کننده را از هر چند صفحه خود دور می کنید.

منبع: برندزلینک
brandslink.ir

ارسال شده در تاریخ : 10 فروردین 1393 ساعت 10:59

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : : حسن حسین زاده
نام کاربری : ali_123
تاریخ عضویت : 2 فروردین 1393
تعداد مقالات ارسالی : 1000
تعداد لینک ها : 0