برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

ظاهر شدن تصویر اشخاص در نتایج گوگل

ظاهر شدن تصویر اشخاص در نتایج گوگل

شاید شما نیز در هنگام جستجو در گوگل با تصویر اشخاص در نتایج جستجو برخورد کرده اید. گوگل به منظور معرفی ایجاد کننده یک محتوا در اینترنت از این خدمت بهره می برد. در این مقاله به آموزش نحوه ظاهر شدن تصویر اشخاص در گوگل پرداخته می شود.

تعیین نویسنده مطالب در گوگل

در نتایج حاصل از مطالب وبلاگ مقالات بازاریابی اینترنتی در گوگل نیز به تازگی تصویر من ظاهر می شود. برای مشاهده نمونه این نتایج ، عبارت زیر را در گوگل جستجو نمایید.

site:blog.bb2cd.net

برای ظاهر شدن تصویر در نتایج موتورهای جستجو دو روش وجود دارد. یکی از روش ها ثبت و تایید ایمیلی از وب سایت مانند info@domain.com در پروفایل گوگل است و دیگری قراردهی لینکی از پروفایل گوگل در صفحات وب سایت است که در این مقاله به توضیح دومین روش پرداخته می شود.

برای اینکه تصویر شما در جستجوهای گوگل ظاهر شود باید پروفایلی در گوگل داشته باشید و به پروفایل خود در گوگل در وب سایت خود لینکی قرار دهید و در لینک پروفایل گوگل خود عبارت ?rel=Author را در انتهای لینک مانند نمونه زیر اضافه کنید.

https://plus.google.com/107056789140638349170?rel=Author

با این کار به گوگل ، صفحه پروفایل گوگل خود و ایجاد کننده محتوا که شما هستید را معرفی می کنید.

مرحله بعد اضافه کردن لینک وب سایت به پروفایل گوگل است. در پروفایل خود در گوگل و در قسمت Contribute To لینکی به وب سایت خود قرار دهید. با این کار به گوگل وب سایت خود را می شناسانید و تایید می کنید که این وب سایت متعلق به شما است. پس از انجام این کار برای مشاهده تغییراتی که اعمال کرده اید و پیش نمایش نتایج در گوگل از لینک زیر استفاده کنید.

http://www.google.com/webmasters/tools/richsnippets

در صورتی که پیش نمایش ، مطابق با خواسته شما بود تغییر دیگری اعمال نکنید و چند روزی صبر کنید تا تصویر در نتایج گوگل ظاهر شود. البته گوگل تضمینی نکرده است که حتما این کار را برای تمامی پروفایل های گوگل و برای تمامی صفحات وب سایت ها انجام دهد.

منبع : برندزلینک

www.brandslink.ir

ارسال شده در تاریخ : 26 اسفند 1392 ساعت 14:04

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : : rezasharif
نام کاربری : rsh576
تاریخ عضویت : 21 اسفند 1392
تعداد مقالات ارسالی : 140
تعداد لینک ها : 0