برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

موفقیت کسب و کارهای کوچک در بازاریابی اینترنتی

موفقیت کسب و کارهای کوچک در بازاریابی اینترنتی

کسب و کارهای کوچک به علت کمبود منابع مختلف به خصوص بودجه ، تمایل به یافتن مشتری از طرق دیگر دارند. روش هایی همچون تبلیغات و بازاریابی در اینترنت از مواردی است که کسب و کارهای کوچک در اولویت های خود قرار داده اند. در این مقاله به ذکر اعداد و ارقامی به منظور اثبات لزوم استفاده کسب و کارهای کوچک از بازاریابی اینترنتی پرداخته می شود.

انجام بازاریابی اینترنتی در کسب و کارهای کوچک

این آمار عبارتند از :

۱) مشتریان بالقوه بیشتر از گذشته زمان خود را به صورت آنلاین در اینترنت می گذرانند به طوری که مصرف کنندگان ۲۲% زمان خود را در سایت های شبکه های اجتماعی ، ۲۱% به جستجو ، ۲۰% به خواندن محتوا ، ۱۹% به ارسال ایمیل ، ۱۳% به انجام سرگرمی و ۵% به انجام خرید در اینترنت سپری می کنند.

۲) ۸۵% کاربران برای یافتن کسب و کارهای محلی در اینترنت به جستجو می پردازند ولی ۶۳% کسب و کارهای کوچک وب سایت ندارند و ۲۵% هیچ حضوری در اینترنت ندارند.

۳) کسب و کارهای محلی به ارزش استفاده از شبکه های اجتماعی در کسب و کارهای خود پی برده اند به طوری که ۸۶% آن ها فیس بوک را شبکه اجتماعی با ارزش می دانند. همچنین در رتبه های بعدی یوتیوب با ۷۵% و تویتر با ۶۰% قرار دارند.

۴) افراد از تلفن های هوشمند برای تصمیم گیری در زمینه خرید در حال حرکت استفاده می کنند به طوری که ۶۶% کاربران تلفن های هوشمند در هنگام استفاده از تلفن همراه خود ، در زمینه خرید تصمیم گیری می کنند.

۵) تبلیغات در اینترنت به سرعت در حال رشد است. بر اساس یافته های شرکت ایمارکتر تنها در کشور آمریکا در سال ۲۰۱۲ ، ۱۹٫۵ میلیارد دلار در زمینه جستجو ، ۱۵ میلیارد دلار در تبلیغات نمایشی اینترنتی مانند تبلیغات بنری ، ۴٫۲ میلیارد دلار در تبلیغات موبایلی و ۴٫۸ میلیارد دلار در تبلیغات در رسانه های اجتماعی صرف هزینه شده است بدین ترتیب کسب و کارهای کوچک باید سعی کنند بودجه مورد نظر خود را در روش های مختلف تبلیغات اینترنتی که به تعدادی از آن ها اشاره شد سرمایه گذاری کنند.

منبع : برندزلینک

www.brandslink.ir

ارسال شده در تاریخ : 26 اسفند 1392 ساعت 14:02

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : : rezasharif
نام کاربری : rsh576
تاریخ عضویت : 21 اسفند 1392
تعداد مقالات ارسالی : 140
تعداد لینک ها : 0