برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

یاهو مسنجر

یاهو مسنجر

ساخت پروفایل مختلف در یاهو مسنجر
از منوی یاهو مسنجر گزینه login را زده و My profile را کلیک کنید. سپس گزینه Create/ Edit my profile را کلیک کنید. بعد روی گزینه Create new public profile کلیک کنید. سپس مشخصات خود را وارد کنید.
۱) Name Your Profile: در اینجا شما باید نامی که دوست دارید بنویسید البت این دارای چندین شرایط میباشد.
▪ باید یک کلمه باشد و بین آن هیچ فاصله ای نباشد.
▪ باید ابتدا با حرف شروع شود.
▪ حروف باید بصورت حروف کوچک (Lowercase - small letter) باشد.
▪ از علائمی از قبیل ! @ # % ^ & * ( ) نباید استفاده شود.
▪ استفاده از اسمهای زشت ، کریه و شهوت انگیز ممنوع میباشد.
۲) شرح مشخصات خود:
▪ Real Name: نام اصلی خود را مینویسید.
▪ Nickname: سام مستعار
▪ Location: نام کشور خود را به صورت مخفف می نویسید.
▪ Occupation, Marital Status, Gender, Age: به ترتیب: سن، جنسیت (مرد یا زن بودن)، مجرد یا متاهل بودن، شغل خود را در این بخشها مینویسید.
▪ E-mail Address: آدرس ایمیل خود را انتخاب میکنید و در گزینه بعد مشخص می کنید که آیا دوست دارید ایمیل شما در پروفایل نشان داده شود یا نه؟
▪ Hobbies: در این جا شما مشغولیات و یا سرگرمی خود را مینویسید.
▪ Latest News: آحرین آخبار را در مورد خود مینویسید.
▪ Favorite Quote: به معنی علایق هستش که در این اینجا به چیزهایی که علاقه دارید مینویسید.
▪ Cool link۱,۲,۳ , Home page: در گزینه اولی شما آدرس سایت خود و در گزینه های بعد لینک های مورد علاقه خود را مینویسید.
۳) گزینه های نمایش پروفایل:
▪ Adult Content: در این گزینه شما مشخص می کنید که آیا پروفایل شما در بخش بزرگ سالان قرار بگیره یا نه؟ اگر جواب بله باشه شما همچنین میتوانید عکسهایی در این رابطه قرار داده و مشخص کنید که چه گروه سنی آنرا ببینند.
▪ Directory Listing: با انتخاب این گزینه شما مشخص می کنید که اسم شما در دایرکتوری یاهو قرار بگیره یا نه. اگر دوست دارید در زمانی که کسی جستجو می کنه اسم شما هم نشان داده شود بهتره که این گزینه را انتخاب کنید.
▪ Member Since: همچنین شما در اینجا می توانید با انتخاب این گزینه مشخص کنید تا زمانی که عضو یاهو هستید اسم شما در لیست قرار بگیره.
در پایان هم بروی Create Profile کلیک کنید. اگر مشخصات شما (نام مستعار) تکراری و یا خارج از محدوده یاهو باشه پروفایل شما ساخته میشود در غیر اینصورت دوباره به همین صفحه باز می گردید.
● در آوردن پسورد یاهو از ریجستری
اگر با ریجستری آشنایی ندارید بهتره اول به بخش ریجستری برید و یک خورده با اون آشنا بشید
از منوی Start گزینه Run را انتخاب کنید و Regedit را تایپ کنید تا داخل محیط ویرایش ریجستری شوید حالا به این کلیک در ریجستری بروید :
HKEY_CURRENT_USERSoftwareYahooPager
و روی Save Password دو بار کلید کنید و عدد ۱۰۰ را در آن تایپ کنید و OK بزنید حالا یاهو مسنجر را نگاه کنید آخرین ID و Password ID می بینید می توانید باآن LOGIN بشوید .
حال باید یک برنامه که از قبل آمده کرده باشید که پسورد روی ویندوز را بخواند که با آن بتوانید پسورد درون یاهو مسنجر را بخوانید.
این کار شما می توانید در کافی نت انجام بدهید چون پسورد شخص قبلی کسی که قبل از شما کار می کرده اگر هم پسورد هم Save نکرده باشه می توانید در بیارید .
ـ توجه :
شما می خواهید این کارو در کافی نت انجام بدهید اما می بینید هر چی Regedit را در Run تایپ می کنید ویندوز Error به شما می دهد این به آن معنا است
که رجستری ویندوز پسورد داره پس شما بیاید به جای Regedit این را regedt۳۲ تایپ کنید ...
راه حل پاک کردن status همون طور که میدونید اگه در یاهو مسنجر برای خودتون وضعیت یا statuse بگذارین دیگه نمیشه پاکش کرد و امکان داره یه دفعه به ۳۰ تا یا بیشتر هم برسه.امروز میخوام بگم چه طوری میشه این ها رو پاک کرد.
ابتدا به رجیستری رفته(در start menu=>run و سپس تایپ regedit)
در رجیستری به کلید زیر برین:
hkey_current_usersoftwareyahoopagerprofiles
در اینجا نام ایدی هایی که با آنها لاگین کرده اید میبینید برا مثال ایدی pile۴u که آنرا باز کرده و بر روی custom msgs رفته حالا سمت راست صفحه statuse هایی که زده اید رو میبینید که با راست کلیک بر روی آنها و زدن گزینه delete آنها رو پاک کنید.حالا دیگه وقتی لاگین کنید دیگه اونها رو نمیبینید.
● ارسال پیغام به چند نفر در یاهو مسنجر
یاهو برای این مورد فکری اساسی کرده و شما همانطور که برای ارسال ایمیل در قسمت To می توانید با مشخص کردن ایمیل افراد، خود را از نوشتن و ازسال مککر نجات دهید، در اینجا نیز می توانید در قسمت To نام ای دی (ID) افراد را که می خواهید برای آنها پیام یکسانی ارسال کنید را نوشته و آنها را توسط کاما (،) از یکذیگر جدا نماید، و یا می توانید با نگه داشتن کلید CTRL بروی صفحه کلید بروی ای دی ها مورد نظر کلیک کرده و سپس Enter را فشار دهید، بعد از آن شروع به نوشتن پیام خود کنید و بعد از اتمام نوشتن کلید ارسال (Send) را فشار دهید.

منبع : برندزلینک

www.brandslink.ir

ارسال شده در تاریخ : 23 اسفند 1392 ساعت 21:41

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : : rezasharif
نام کاربری : rsh576
تاریخ عضویت : 21 اسفند 1392
تعداد مقالات ارسالی : 140
تعداد لینک ها : 0