برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

نکاتی برای افزایش بازدید سایت و محتوا بر اساس مطالب سایت

نکاتی برای افزایش بازدید سایت و محتوا بر اساس مطالب سایت


  


محتوای اختصاصی بسازید! چیزی مخصوص خودتان!


 


در مورد اینکه سایت های مشابهی با سایت شما وجود دارد شکی در آن نیست اما شما می توانید به راحتی با طرح و توسعه مطالبی مختص خودتان و نوشتن چیزی مخصوص خودتان فرای چیزی که در وب سایت ها مشاهده می شود کاری کنید که یک سر و گردن از دیگران بالاتر باشید. پس قلم به دست بگیرید و فکر کنید که چه بنویسید که در هیچ سایتی نیست. حتما راهی پیدا خواهید کرد. اگر ارزش این کار را بخواهید بدانید باید بگوییم که ارزشی برابر با ۳مثبت خواهد داشت. این ارزش گذاری ها را در ادامه بحث متوجه خواهید شد.


 


 


 


علاقمندی های خود را به مرور عوض کنید


 


در این باره به طور ساده باید بگوییم که می توانید به راحتی با تغییر علاقمندی های خود به طور تکرار پذیر می توانید محتوای جذابی را ایجاد کنید و بعد از آن به راحتی با ایجاد مقالات اختصاصی کاربران را جذب خود کنید این کار از مهمترین کارهایی است که می توانید در صنعت خود انجام دهید. ارزش این کار نیز ۳مثبت است.


 


 


 


کلمات کلیدی در متن را بولد تر کنید!


 


برای اینکه از نظر موتور جستجو و یا کاربران بتوانید محتوا و کلمات کلیدی خود را درخشان کنید بهتر است آن ها را تغییر سایز دهید . به عنوان مثال می توانید به راحتی با تنظیم این کلمات در قالب h2 , h1 و… این کار را انجام دهید. این کار موجب می شود که بتوانید کلمات خود را در موتور جستجو بیشتر مورد توجه قرار دهید. ارزش این کار ۲مثبت است.


 


 


 


کلمات کلیدی را تغییر فرمت دهید!


 


اگر در نوشتن کلمات کلیدی از بزرگ سازی ایتالیک یا کج کردن و … استفاده کنید بیشتر می توانید بر تاکید این کلمات زوم کنید و این کار موجب می شود که بتوانید به خوبی روی کلمات کلیدی خود مانور دهید. این کار تاثیر بسیار مثبتی دارد. ارزش این کار ۲مثبت است.


 


 


 


به اندازه محتوای خود توجه کنید


 


توجه داشته باشید که فایل های بزرگ نظیر ۱۵۰۰یا ۲۰۰۰کلمه هیچ گاه برای کاربران خوشایند نیست بنابراین باید توجه کنید که میزان متن شما از ۵۰۰تا ۱۰۰۰کلمه تجاوز نکند. این باعث می شود که بتوانید به راحتی کاربرانتان را درگیر موضوع کنید و آن ها را به خواندن جذب کنید. این کار اثر ۱مثبت را دارد.

ارسال شده در تاریخ : 20 آبان 1392 ساعت 12:40

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : :
نام کاربری :
تاریخ عضویت : 11 دی 1348
تعداد مقالات ارسالی : 28
تعداد لینک ها : 64