برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

در طراحي سايت به چه نکاتي مي بايست اهميت بدهيم ؟

در طراحي سايت به چه نکاتي مي بايست اهميت بدهيم ؟

- توجه به سابقه کاري مجري سايت و نمونه کار ها :


سابقه کاري طولاني ، نشان دهنده تجربه طراح و تثبيت موقعيت کاري او مي باشد . همچنين با مشاهده نمونه کار هاي متعدد هر طراح با سليقه کاري و کيفيت سايتي که قرار است به شما تحويل داده شود آشنا خواهيد شد .


- پشتيباني قوي ، متعهد و پاسخ گو :


بهترين سايت ها با بالاترين امکانات نرم افزاري ، بدون پشتيباني کامل و جامع ، بعد از مدتي ناکارآمد مي شوند . حتما حداقل خدمات پشتيباني شامل رفع مشکلات احتمالي و تهيه پشتيبان از سايت را دريافت نماييد و از شرايط پشتيباني در سال هاي آينده نيز  اطلاع پيدا نماييد .


- تهیه فهرست نیاز ها و توقعات شما از سایت :


قبل از اینکه در میان انبوه ، فهرست های بلند بالای امکانات نرم افزار ها و خدمات شرکت های مختلف غرق شوید ، فهرستی از نیاز ها و انتظاراتی را که می خواهید سایت شما داشته باشد تهیه کنید ، سپس به آن امکانات جانبی که عملکرد بهتری برای تأثیر گذاری روی مخاطبین تان دارد اضافه نمایید سپس سراغ لیست ها و تعرفه های شرکت ها بروید . انتخاب چند نمونه سایت که ایده آل های خود را در آن می بینید راه بسیار خوبی است .


- توجه به قيمت ، متناسب با فهرست نياز ها :


فهرستي از نياز ها و امکاناتي که مي خواهيد سايت شما داشته باشد تهيه کنيد . انتخاب چند نمونه سايت که ايده آل هاي خود را در آن مي بينيد نيز راه بسيار خوبي است .از آنجا که در طراحي سايت قيمت ها بسيار متنوع و متفاوت مي باشند ، توصيه مي شود از چند شرکت معتبر با سابقه استعلام بگيريد تا محدوده قيمتي که مناسب شماست ، براي انتخاب صحيح تر مشخص شود . قيمت هاي بسيار پايين تر از اين محدوده در اکثر موارد شما را در پشتيباني و سفارشي سازي سايت تان ناکام مي گذارد .براي قيمت هاي بسيار بالاتر از اين محدوده نيز معمولاً مبلغ هزينه هاي جانبي و معروفيت نام شرکت را پرداخت مي کنيد .


- حجم و اندازه سایت شما – هاست :
تعداد صفحات و مطالب شما ، طبعاً حجم کاری ناشی از آن می تواند در تفاوت قیمت ها مؤثر باشد ولی اینکه ، تفاوت تعرفه ها صرفاً منوط به حجم سایت و مگابایت هاست باشد ، بی معنی است . در هر زمان که حجم هاست سایت شما پر شود ، می توانید با چند ده هزار تومان هاست تان را افزایش دهید !


1 – نرم افزار تنها نخرید ، بلکه پکیج کامل طراحی – راه اندازی سایت را تهیه نمایید ؛ مگر اینکه تخصص کافی در تمام زمینه های وب داشته باشید و قبلاً سایت راه اندازی کرده باشید .
2 – حتماً پس از اتمام طراحی سایت خدمات پشتیبانی دریافت نمایید ، حداقل شامل رفع مشکلات احتمالی و تهیه پشتیبان .
3 – از اعتبار و سابقه شرکت طراح مطمئن شوید .
ممکن است برخی آژانس های تبلیغاتی و یا اشخاص بتوانند سایتی را با هزینه ای اندک طراحی کنند ولی با توجه به تهدید های اینترنتی و بسیاری از موارد دیگر ؛ قطعاً پتانسیل های بسیار زیادی را از دست خواهید داد که بسیار بیشتر آن هزینه اولیه است .
4 – فقط به اندازه ای که ضروری است هزینه کنید .
با توجه به سرعت بسیار بالای پیشرفت در وب و تکنولوژی های آن ، همیشه فقط به اندازه ای هزینه کنید که برای رشد کسب و کار شما ضروری است .

ارسال شده در تاریخ : 12 دی 1392 ساعت 21:53

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : :
نام کاربری :
تاریخ عضویت : 11 دی 1348
تعداد مقالات ارسالی : 28
تعداد لینک ها : 64