برندزلینک

مرجع لینک

برندهای برتر

افزایش رتبه

افزایش محبوبیت

افزایش ترافیک

راههای افزایش تعداد بازدید کننده برای دریافت ترافیک هدفمند در طراحی سایت شما

راههای افزایش تعداد بازدید کننده برای دریافت ترافیک هدفمند در طراحی سایت شما

سطح موفقیت هر وب سایت به تعداد بازدیدکنندگان صفحات بستگی دارد که این بازدیدکنندگان از همان تک تک افرادی تشکیل می شود که به منظور دریافت پاسخ سوال خود و دریافت اطلاعات به وب سایت شما مراجعه و برای چگونگی و نحوهء انجام کار آنرا بررسی و جستجو می کنند.

جلب نظر بازدیدکننده برای کلیک بر روی صفحات صفحهء وب شما بهترین روش برای حفظ آنها می باشد و هر چقدر زمان بیشتری در وب سایت شما صرف کنند احتمال دریافت پیام شما و انجام اقداماتی از طرف آنها در وب سایت شما بیشتر خواهد شد.

متن زیر چهار قدم آسان برای افزایش بازدیدکننده وب سایت به شما ارائه می کند:

1- استفاده مناسب از قالب بندی و برجسته سازی مطالب
سبک و ظاهر وب سایت شما بسیار مسئلهء مهمی می باشد. اگر وب سایت شما دارای بخش بزرگ از متنی که به سختی قابل هضم است باشد، افراد به همان سرعتی که به وب سایت شما دست یافتند با همان سرعت نیز آن را ترک می نمایند. می توانید با برجسته سازی کلمات و عبارات کلیدی و هایلایت آنها، طول زمان حضور بازدیدکنندگان در وب سایت خود را افزایش دهید. به طور کلی نیازی به نگرانی در مورد فضای سفید ایجاد شده از برجسته سازی مطلب نیست، زیرا متن هایلایت شده دارای فضای سفیدی در اطراف خود می باشد که به چشم افراد بسیار جذاب به نظر رسیده و خواندن و اسکن مطالب را برای آنها بسیار آسان می نماید.

2- قرار دادن نقشه سایت و عناوین مقالات در صفحهء اصلی وب
نقشه سایت، حرکت در وب سایت را برای بازدیدکننده و موتورهای جستجو آسان تر می کند. همچنین می توانید با قرار دادن نقل قول و تیزر از دیگر صفحات وب خود در صفحهء اصلی و لینک به صفحهء مربوطه باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خود شوید.

این موضوع باعث تشویق بازدیدکنندگان شما برای کلیک بر صفحات بعدی وب شما خواهد شد. نقشه سایت، ایدهء بسیار عالی برای آسان تر شدن جستجو در وب شما برای افراد همانند اسپایدر موتورهای جستجو می باشد.

3- نوشتن مطالب مهم و منحصر به فرد، مسئلهء بسیار حیاتی برای داشتن بازدیدکننده وب سایت
مردم تشنهء کسب اطلاعات با کیفیت بالا هستند و این یکی از انگیزه های اصلی آنها برای جستجو در اینترنت می باشد. محتوا در اینترنت مانند هر رسانهء دیگری بسیار مهم می باشد. اگر سایت شما می تواند اطلاعات مورد نیاز افراد را ارائه دهد، احتمال بررسی و بازدید از تمامی صفحات وب شما بیشتر خواهد شد و همچنین احتمال bookmark کردن وب شما توسط افراد و توصیه آن به دیگران نیز بالاتر خواهد رفت.

بعلاوه احتمال انتخاب مطالب وب سایت شما توسط موتورهای جستجو به دلیل بازدید زیاد افراد از وب سایت شما، به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت.

4- داشتن یک کپی ساده و مختصر از وب
وقتی صحبت از وب سایت کپی می شود، سادگی و کوتاهی مطالب بهترین روش می باشد. اطلاعات وب سایت را به صورت کوتاه ارائه کرده و خلاصه ای از پاراگرافها را برای آسانی خواندن ارائه کنید. معمولاً مردم در اینترنت توجه کمی به مطالب می کنند، هیچ کس موفق به خواندن مقالات طولانی متشکل از هزاران کلمه نشده و وقت صرف مطالب مشروح نمی کنند.

افراد معمولاً تمایل به اسکن مطالب و مقالات نسبت به خواندن آن دارند. آنها فقط مقالاتی را از ابتدا تا انتها می خوانند که سبک و محتوای آن خیلی خوب بوده و حتی اگر مطالب آن کمکی به آنها نکند تمامی آن را خواهد خواند.

4مرحلهء فوق مراحلی است که شما برای افزایش بازدیدکننده از وب سایت خود و حفظ آنها نیاز دارید.

ارسال شده در تاریخ : 15 آبان 1392 ساعت 14:26

بازگشت به صفحه اصلی مقالات

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده

ارسال نظر

برای ثبت نظر ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شوید

ارسال کننده
نام ونام خانوادگی : :
نام کاربری :
تاریخ عضویت : 11 دی 1348
تعداد مقالات ارسالی : 1
تعداد لینک ها : 2